janowicestec1Gaj1dabrowkaWieliczka1stol
jesteś w »Imprezy
Serdecznie zapraszamy na wydarzenie NOC WINNIC, które jest nawiązaniem do ogólnopolskiej NOCY MUZEÓW.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie NOC WINNIC, które jest nawiązaniem do ogólnopolskiej NOCY MUZEÓW.

19:00 degustacja 6 win z Winnicy Janowice z roczników 2014-2017
21:00 projekcja polskiego filmu pt. "Heavy Mental" reż. Sebastian Buttny
23:00 nocne zwiedzanie winnicy


__________________________________________________


Jeżeli lubicie wieczory wśród świateł księżyca, gwiazd i świec; dobre, polskie kino oraz degustację win prowadzoną przez winiarza i producenta, to nie możecie ominąć tej imprezy.

Organizatorzy zapewniają niezapomniany wieczór i wiele atrakcji, które wywołają niejeden dreszczyk emocji. Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było.

Wieczór rozpocznie się degustacją 6 win z Winnicy Janowice (rocznik 2014, 2015, 2016, 2017), którą poprowadzi właściciel winnicy i producent win – Wiesław Chlipała. Usłyszycie historię powstania winnicy wraz z projekcją zdjęć od początku jej założenia oraz skosztujecie najlepszych win z wszystkich jej roczników.

Po degustacji w plenerowym kinie na szczycie winnicy odbędzie się projekcja filmu „Heavy Mental” 2013 r. w reżyserii Sebastiana Buttnego. To opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. Więcej o filmie tutaj. 

Wydarzenie zakończy nocne zwiedzanie winnicy przy światłach księżyca, gwiazd i świec.

W razie deszczu impreza odbędzie się bez przeszkód, bo winnica zaopatrzona jest w zamykany i ogrzewany namiot, gdzie odbędzie degustacja win oraz projekcja filmu. Prosimy jednak zabrać wtedy parasole i kalosze, które pozwolą nocą zwiedzić winnicę.

Udział w wydarzeniu jest możliwy wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Ilość miejsc ograniczona, bilety do kupienia na www.vitismusicsfera.pl

Zapraszamy bardzo serdecznie w imieniu Organizatorów!

Archiwum: