17/18 luty !! Z przyjaciółką, siostrą , mężęm , znajomym, kolegą , koleżanką, to będzie niezapomniany weekend!!

Zakończenie Karnawału Jedwabnie i nie-winnie! czyli dwudniowe warsztaty malowania na jedwabiu połączone z degustacją wina z lokalnej Winnicy Chodorowa.

W cenie 320zł /os zapewniamy dwudniowy relaks w kameralnej agroturystyce podczas którego poznacie tajniki malowania na jedwabiu przy degustacji aromatycznego i delikatnego wina z Chodorowej , o którym opowie Grażyna właścicielka winnicy.Powie też jak pasja może stać się sposobem na życie!

 

Nasza artystyczna przewodniczka -Agata- wprowadzi Was w świat profesjonalnych barwników dzięki którym samodzielnie namalujecie jedwabną apaszkę . Podczas doskonałej zabawy poprowadzi Was przez proces powstawania chusteczki, którą zabierzecie by zdobiła wasze kreacje lub będzie początkiem nowej przygody!

Utrwalanie jedwabnej chustki trwa kilka godzin , co pozwala zachować naturalność barw oraz zapobiega sztywnieniu jedwabiu. Dlatego oczekując na efekty pracy wieczór spędzimy na pogaduchach przy kominku i przy winie Kolacje serwować będzie Gospodyni Chata za Wsią! Ilość miejsc ograniczona,

Jednorazowo na warsztaty zapraszamy 6-7 osób , nocleg w dwuosobowych pokojach!

Organizatorzy zapewniają profesjonalne materiały , możliwość zakupu wina (oprócz degustacji), zakupu szali jedwabnych (te które wykonacie są waszą własnością) a przede wszystkim relaks, zabawę, nowe doświadczenia, odpoczynek i nowe znajomości w ciepłej atmosferze Chata za wsią i klimatach tajemnic Beskidu Niskiego.

Program/Piątek (17 luty) godz.17 warsztaty i kolacja / sob -śniadanie , zakończenie warsztatów , kawa , godz.13
Tel kontaktowy 534144004 Kasia, zapraszamy na stronę fb//Chatazawsia

Przewiń do góry
Skip to content