Fot. Winnica Jura

Zapraszamy na Niedzielę w Winnicy Jura !!!
30 kwiecień 2023 r.

Poznasz historię Winnicy Jura, zobaczysz jak rośnie winorośl i dowiesz się dlaczego to winnica ekologiczna.
Następnie zdegustujecie 5 jurajskich win – białe, musujące i czerwone – oraz lokalne specjały i  magiczną wodę ze studni głębinowej.
Po winnicy oprowadzi Was winiarz lub sommelierka.
 
Program:
11:00 Spotykanie w winnicy w Rybnej przy ulicy Winnica. Winiarz lub sommelierka osobiście oprowadzą Państwa po winnicy. Wizyta w winnicy to doskonała okazja do zrobienia zdjęć pamiątkowych.
Po zwiedzaniu, około 11:30 w winiarni odbędzie się degustacja 5 win (białe, musujące oraz czerwone). Do win podana zostanie lokalna sucha kiełbasa, serki, chleb i woda źródlana.
Zwiedzanie winnicy i degustacja wina trwa 1.5 do 2 godzin.
Bilety wstępu 100zł od osoby dorosłej, dzieci do lat 12 bezpłatnie. Z centrum Krakowa kursuje specjalny winebus do winnicy. Szczegółowe informacje i bilety do nabycia tylko online (link poniżej). Ilość miejsc ograniczona.
—————————
Wine Bus z Krakowa!
—————————
Dla tych co nie chcą kierować, będzie specjalny winny bus z centrum Krakowa prosto do naszej winnicy i z powrotem. Koszt to 30 zł od osoby w obie strony (płatne bezpośrednio u kierowcy). Bus odjeżdża o godz. 10:15 ulica Kałuży (obok hotelu Cracovia) i wraca o godz. 13:30. Ilość miejsc ograniczona – proszę rezerwować miejsca pod numerem 12 28 05 197.
Dodatkowo, z Krakowa kursuje autobus miejski nr 269 do Rybnej (przystanek Rybna Kościół obok Delikatesów Centrum). Z przystanku, tylko 2km spacerem malowniczą ulicą Wrzosową aż do winnicy.
Dodatkowe pytania? Zadzwoń 509 788 676. 
Przewiń do góry
Skip to content