ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W CYKLU 4 SPOTKAŃ ONLINE, W TRAKCIE KTÓRYCH, WSPÓLNIE Z EKSPERTAMI Z BRANŻY TURYSTYCZNEJ, UDOWODNIMY WAM, ŻE TURYSTYKA ROWEROWA W MAŁOPOLSCE SIĘ OPŁACA!

W każdy czwartek listopada zapraszamy na bezpłatny webinar o godz. 20:00, prowadzony na platformie ZOOM. Prelegentami tych spotkań są osoby związane z turystyką rowerową, małopolscy przedsiębiorcy, którzy na swojej pasji oraz rowerowym potencjale Małopolski, oparli swój biznes. Pokazują oni, że na turystyce rowerowej można zarobić. Dodatkowo oglądając spotkanie z naszymi gośćmi, można zobaczyć turystyczne walory tej części Polski. Na nasze spotkania zaprosiliśmy ekspertów z wielu dziedzin. Naszymi gośćmi są:

✔ pasjonaci turystyki rowerowej
✔ przewodnicy turystyczni
✔ organizatorzy wypraw rowerowych
✔ autorzy przewodników rowerowych
✔ twórcy portali rowerowych
✔ przedstawiciele organizacji turystycznych i stowarzyszeń
✔ wydawcy wydawnictw turystycznych
✔ przedsiębiorcy świadczący usługi dla rowerzystów
✔ zarządzający wyciągami narciarskimi oraz bikeparkami
✔ właściciele wypożyczalni rowerów i szkółek jazdy mtb
✔ organizatorzy cyklicznych imprez rowerowych
✔ znani małopolscy sportowcy rowerowi

PROWADZĄCY

Marcin Kozioł
Marcin kocha podróżować i jeździć na rowerze. Od wielu lat łączy te dwie pasje oraz zachęca do tego innych. Do tej pory odwiedził ponad 40 krajów na świecie, a turystyka rowerowa została jego pracą. Stworzył Projekt 80 Rowerów, o którym mogłeś słyszeć. Od wielu lat organizuje wyprawy rowerowe po całym świecie. Zdobytym doświadczeniem dzieli się z innymi.

Grzegorz Ślęczek
Prowadzi firmę zajmującą się wypożyczaniem rowerów elektrycznych i analogowych, a także organizacją wypraw rowerowych w Beskidzie Sądeckim. Dopełnieniem oferty aktywnego spędzania czasu są spływy kajakowe i pontonowe po Popradzie. Serwisuje elektryki oparte na silnikach Bosch. Siedzibę firmy ma w Krynicy Zdroju ale dostarcza rowery w całej Dolinie Popradu i Beskidzie Niskim.

DLA KOGO?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i członków organizacji pozarządowych z branży turystycznej i około turystycznej, którzy:
✔ zastanawiają się, czy warto rozszerzyć swoją ofertę i inwestować w udogodnienia dla rowerzystów,
✔ mają wątpliwości, czy turyści rowerowi to opłacalna grupa docelowa,
✔ chcieliby się dowiedzieć, jaka oferta powstała i powstaje w ostatnich latach z myślą o rowerzystach w województwie małopolskim.

Zapraszamy również wszystkich aktywnych rowerzystów, którzy chcieliby dowiedzieć się ciekawostek o atrakcjach turystycznych i wydarzeniach rowerowych. Zaproszeni prelegenci doskonale znają swoje regiony i opowiedzą o nich z perspektywy użytkowników dwóch kółek.
 

JAK DOŁĄCZYĆ?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zapisać poprasz formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ

Po wypełnieniu zgłoszenia, na ok. 2 dni przed webinarem wyślemy Państwu mail z linkiem do spotkania.

UWAGA! KONKURS

Jak rok temu mamy dla naszych słuchaczy konkurs 😉
1. W trakcie każdego webinaru zadamy trzy pytania dotyczące rozmowy. Kto pierwszy odpowie, ten zgarnia taki zestaw UNIKATOWYCH map i przewodników, które pozwolą odkryć Małopolskę na rowerze. Takich zestawów mamy 12 😍 Trzy nagrody na webinar 👍
2. Na koniec cyklu webinarów będzie konkurs dla osób, które uczestniczyć będą w każdym webinarze. Zwycięzcy zdobędą coś ekstra 🙂 Szczegóły poznacie na czwartym webinarze 🤭
 

Cykl webinarów jest finansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

Przewiń do góry
Skip to content