Podczas Targu Bożonarodzeniowego zaopatrzą się Państwo w najlepszej jakości produkty na wigilijny stół od rolników, producentów i przetwórców w myśl zasady „prosto z pola na stół”. Przygotowaliśmy też specjalne wydarzenie pn. „Święta pachnące śliwką i miodem – ginące tradycje małopolski”. Koła Gospodyń Wiejskich przeprowadzą degustacje tradycyjnych potraw wigilijnych, a kapela ludowa wykona najpiękniejsze polskie kolędy. 

Dla przybyłych uczestników przygotowane zostaną konkursy i zabawy sprawnościowe związane z bożonarodzeniowymi tradycjami Małopolski. Zachęcamy wszystkie dzieci do samodzielnego wykonania ozdoby choinkowej i zawieszenie jej w dniu Targu Bożonarodzeniowego na choince. Wśród dzieci, które przyniosą ozdobę rozlosowane zostaną o godzinie 12.00 nagrody. 

PROGRAM:

9.00 – początek Targu – prelekcje i degustacje dań wigilijnych:
*  Siuśpaj – KGW Wola Rzędzińska
*  Pierogi ze śliwką – KGW Joniny

10.30 – KONKURS wiedzy o małopolskich tradycjach kulinarnych i bożonarodzeniowych.
(Nagrody: bony o wartości 500 zł, 200 zł, 100 zł)

12.00 – KONKURS dla dzieci na samodzielnie wykonaną ozdobę choinkową 🎄
(Nagrody: 3 bony o wartości 100 zł)

13.00 – RODZINNY TURNIEJ ŚWIĄTECZNY – konkurencje zabawowo-sprawnościowe.
(Nagrody: 3 bony na zakup potraw świątecznych)

Dla osób, które zrobią zakupy na Targu Bożonarodzeniowym będą przekazywane w prezencie od Lasów Państwowych żywe CHOINKI 🌲 🌲 (ilość choinek ograniczona)

ZAPRASZAMY ‼️

Dodaj tu swój tekst nagłówkaProjekt „Święta pachnące śliwką i miodem - ginące tradycje małopolski” zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Przewiń do góry
Skip to content